Uwaga!! Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele i wszyscy przyjaciele naszej szkoły!!:)

Teraz robiąc codzienne zakupy w Lidlu, możesz wspierać naszą szkołę!

Zrób zakupy za min. 50zł, w tym przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc.

Przy kasie odbierz kupon - TALENCIAKA

Przekaż TALENCIAKA naszej szkole - Każdy talenciak to jeden punkt. Punkty będziemy wymieniać na wysokiej jakości sprzęty i wyposażenie naszych sal!!

JAK PRZEKAZAĆ TALENCIAKA WYBRANEJ SZKOLE? DWA SPOSOBY:
1. Wrzuć TALENCIAKA do specjalnego pudełka w szkole
2. Zeskanuj kod QR z TALENCIAKA

Ale to nie wszystko, bo...
Każdy TALENCIAK to dodatkowa szansa dla szkół w loterii. A do wygrania atrakcyjne nagrody! (PODŁOGA MULTIMEDIALNA, BOT EDUKACYJNY, EKRAN MULTIMEDIALNY, SALA MULTIMEDIALNA)

Zabawa trwa od 5.09.2022 do 13.11.2022

Zapraszamy do zabawy wszystkich przyjaciół, rodzinę, współpracowników. Razem zbierajmy talenciaki i wspierajmy rozwój naszej szkoły laughing.