Prezydium Rady Rodziców w roku szkolnym 2023/2024

1. Pan Bogdan Kapowicz – przewodniczący Rady Rodziców,

przedstawiciel rady oddziałowej klasy II b

2. Pani Agnieszka Szałkowska – wiceprzewodnicząca Rady Rodziców,
                                                       przedstawicielka rady  oddziałowej klasy VII b

3. Pani Justyna Magdaleńska – skarbnik Rady Rodziców,
                                                      przedstawicielka rady oddziałowej klasy VIII a

Komisja rewizyjna :

1. Pani Aneta Kisiel-Wichowska – przedstawicielka rady oddziałowej klasy III a
2. Pani Martyna Marzec – przedstawicielka rady oddziałowej klasy I b

Ogłoszenia Rady Rodziców – rok szkolny 2023/2024

W dniu 21 lutego 2024 o godzinie 14:00 dyrektor szkoły p. Barbara Rzepnicka, przewodniczący Rady Rodziców p. Bogdan Kapowicz oraz nauczyciel wychowania fizycznego p. Michał Wąsik wzięli udział w posiedzeniu Komisji Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Olsztyna. Zaprezentowali, omówili i przedstawili dokumenty dotyczące remontu boiska szkolnego przy SP 1, dokładnie analizując stan aktualny oraz dotychczasowe działania w omawianej sprawie.

W dniu 28 września 2023 roku odbyło się spotkanie przedstawicieli rad oddziałowych wszystkich klas oraz dyrektora szkoły.  Na początku spotkania wybrano przedstawicieli do Prezydium Rady Rodziców na rok szkolny 2023/2024. W trakcie zebrania omówiono sprawy związane z organizacją szkoły na rok szkolny 2023/2024, bieżące wyzwania i problemy do rozwiązania. Pani dyrektor przedstawiła i omówiła Program Wychowawczo-Profilaktyczny Szkoły Podstawowej nr 1 w Olsztynie wraz z harmonogramem działań, który został uchwalony przez Radę Rodziców.

W dalszej części spotkania omówiono  kompetencje i obowiązki Rady Rodziców.

Ustalono dobrowolną składkę na Fundusz Rady Rodziców  w wysokości: 60,00zł (od rodziny).

W dniu 18 października 2023 roku Pani Justyna Magdaleńska – skarbnik Rady Rodziców przedstawiła informację dotyczącą sposobu wpłat na Fundusz Rady Rodziców.

Składkę można opłacać skarbnikowi klasy lub wpłacać na konto Rady Rodziców:

04 1140 2004 0000 3802 8420 8250

W tytule wpisać : Rada Rodziców oraz która klasa, imię i nazwisko dziecka, (jeśli jest więcej niż jedno dziecko, proszę wypisać wszystkie dzieci i podać klasy).