W czwartek 13 października 2022 roku uczniowie klas I – III uczestniczyli w kreatywnych zajęciach pokazowych z LEGO organizowanych przez SMART Blocks Zabawa i Nauka.

Dzieci pod czujnym okiem pań prowadzących tworzyły holenderskie wiatraki. Uczniowie z zaangażowaniem pracowali i uważnie słuchali instrukcji. Na koniec urządzona była wystawa kolorowych wiatraków i można było się poczuć jak w małym holenderskim miasteczku. Dziękujemy Paniom za wspaniałe zajęcia dla uczniów.

Zapraszamy również chętne osoby do kontaktu z paniami i zapisu na zajęcia dodatkowe: www.smartblock.pl

Patrycja Kuklińska tel. 691 362 220

Koszt zajęć: 130 zł za karnet na 4 zajęcia płatny z góry. Pojedyncze zajęcia 40 zł.

Zniżki na rodzeństwo przy wykupieniu karnetu: 120 zł za dziecko przy dwójce, 110 zł za dziecko przy trójce.

W przypadku uzbierania się grupy, możliwe, że zajęcia będą prowadzone również w naszej szkole!

Do obejrzenia galerii zdjęć zapraszamy na ---> FB