Za nami apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości, ale choć jak zawsze część artystyczna była niesamowita, wzruszająca i piękna to…wydarzyło się coś jeszcze!
W apelu wzięła udział delegacja ze Związek Sybiraków Zarząd Oddziału Olsztyn. Jak wszyscy wiecie, nasz szkoła ściśle współpracuje ze Związkiem, więc to akurat nic nowego. W szkole działa Klub Wnuka Sybiraka, a nasi uczniowie biorą udział, a nawet pomagają w organizacji najróżniejszych uroczystości i akcji Związku Sybiraków. Jednak po przedstawieniu naszych małych artystów prezes Olsztyńskiego Oddziału Związku Sybiraków - pani Teresa Dydyłko zabrała głos, by odznaczyć naszą panią dyrektor Srebrną Odznaką Honorową za Zasługi dla Związku Sybiraków!
Nie była to jednak jedyna nominacja wręczona dziś już oficjalnie. Na ostatnich zdjęciach możecie Państwo zobaczyć przedstawicieli naszego Samorządu Uczniowskiego, którzy tego dnia otrzymali pisemne potwierdzenie swojej funkcji. Gratulujemy i pani dyrektor , i naszym uczniom oraz życzymy kolejnych sukcesów!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na naszym szkolnym FB ->  GALERIA