1280zł! Uwierzycie?! Bo my sami nie byliśmy w stanie uwierzyć! 1280zł – tyle dotychczas udało nam się zebrać ze sprzedaży „smacznych rzeczy” w trakcie kiermaszu organizowanego co środę .
Pieniądze ze sprzedaży tostów, gofrów czy babeczek zbieramy zaś na pomoc dla podopiecznych Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach. ??
I choć to dopiero połowa akcji jesteśmy mega dumni z siebie i naszych uczniów, którzy tak niesamowicie potrafią się zorganizować dla większego dobra!
Rodzicu! Pamiętaj, że nasza akcja trwa nadal, aż do 14 grudnia. By pomóc, nie trzeba wiele. Wystarczy zaopatrzyć pociechę w kilka złotych na zakup pyszności z kiermaszu. A w dodatku część z pyszności sprzedawanych na stoiskach, przygotowywana jest w szkole przez nauczycieli np. pyszne, pełnoziarniste tosty!
Wciąż zbieramy również karmę i inne niezbędne do przetrwania schroniskowych czworonogów rzeczy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na naszym szkolnym FB ->  GALERIA