14.11.2022r odwiedzili nas z rewizytą uczniowie SOSW Dla Dzieci Niesłyszących. Wraz z nauczycielkami Panią Agnieszką Ostoją- Lniska, Sylwią Karpiniak- Matuszewską i Elżbietą Czelejewską uczestniczyli w warsztatach integrujących. Uczniowie w ramach Międzynarodowego Projektu „Z kulturą mi do twarzy”, wykonali zadania: „Bez barier” i „Sztuka łączy wszystkich”. Dzięki Laboratoriom Przyszłości wykorzystując sprzęt kuchenny, uczniów połączyła sztuka kulinarna, gdzie samodzielnie wykonali tosty i gofry. Natomiast wspólna praca pozwoliła na przełamanie bariery komunikacji językowej. Po degustacji smakołyków, uczniowie bawili się w małych konstruktorów, wykonując modele przestrzenne. To była niezapomniana wizyta, miło było Was gościć. Dziękujemy!!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na naszym szkolnym FB ->  GALERIA