Podsumowując miniony już kwiecień – obchodziliśmy Dzień Zdrowia. Święto to zostało ustanowione w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia WHO. Głównym przesłaniem tego dnia jest zwrócenie uwagi na najważniejsze problemy zdrowotne dotyczące społeczeństwa na całym świecie.
Szkolne obchody Dnia Zdrowia wpisały się na stałe w kalendarz wydarzeń naszej placówki. Mamy nadzieję, iż tym przedsięwzięciem przyczyniliśmy się do podniesienia świadomości prozdrowotnej naszych uczniów.
W tegorocznej edycji uczniowie przygotowywali pyszne i zdrowe kanapeczki, a także szykowali własne sałatki owocowe. Dodatkowo we wszystkich klasach młodszych odbyła się gimnastyka dla smyka, zarówno w salach lekcyjnych jak i na świeżym powietrzu.