UWAGA!!!

Uprzejmie informujemy, iż w związku z awarią w Szkole Podstawowej Nr 12 przygotowującej posiłki dla uczniów naszej szkoły zachodzą następujące zmiany w funkcjonowaniu stołówki szkolnej:

* w dniu 12.05.2023r. ( piątek) zostanie wydane drugie danie. Zamiast zupy uczniowie otrzymają owoc, a zamiast kompotu otrzymają do obiadu soczek 100% owoców.

* w dniu 15.05.2023r. (poniedziałek) obiady NIE BĘDĄ WYDAWANE.

* w dniu 16.05.2023r. (wtorek) obiady NIE BĘDĄ WYDAWANE.

Ewentualne zmiany w kolejnych dniach będziemy przekazywać na bieżąco.

W związku z powyższym prosimy w dniu 15.05.2023r. (poniedziałek) i 16.05.2023r. (wtorek) o zaopatrzenie uczniów, którzy korzystali ze stołówki szkolnej w kanapki lub inny posiłek na czas zajęć lekcyjnych.

Za dzień 15.05.2023r. i 16.05.2023r. zostanie dokonany zwrot wpłaty za obiad na rachunek bankowy.

Zmiany w wydawaniu obiadów powstały z przyczyn od nas niezależnych. Za zaistniałe niedogodności serdecznie przepraszamy.

Dyrektor szkoły - Barbara Rzepnicka