We wtorek 24 października 2023 r. o godz. 11:00 w Sali Konferencyjnej Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie odbyła się Gala podsumowującą realizację projektu „Czysta woda - zdrowia doda" realizowanego w latach 2022/2023 przez przedszkola i szkoły podstawowe województwa warmińsko-mazurskiego.
Na Gali zostały przekazane podziękowania Dyrektorom oraz wszystkim zaangażowanym pedagogom włączającym się w realizację przedsięwzięcia, bez których wdrożenie i realizacja projektu nie byłaby możliwa.
Podczas spotkania, na ręce Dyrekcji wręczona została statuetka i podziękowania dla placówki oraz podziękowania imienne dla każdego z koordynatorów zaangażowanych w realizację projektu. W naszej szkole były to p. Joanna Wiśniewska oraz p. Katarzyna Szostek.