Mamy mega szczęście! Dlaczego? Czy wiecie, że niedaleko naszej szkoły działa Pracowania PAKT Robisz.to? Takich pracowni jest w Polsce kilka, a zajmują się one działalnością edukacyjną w zakresie kompetencji cyfrowych i innych kompetencji przyszłości! Nasze dzieciaki nie tylko mogły zobaczyć jak działa CNC czy laserowy ploter, drukarki żywiczne (w szkole mamy już drukarkę 3D na filament), a nawet skorzystać z niesamowicie wyposażonej pracowni audiowizualnej! Remiksowaliśmy utwory Chopina, projektowaliśmy oświetlenie i tworzyliśmy pierwsze cuda ze sklejki. Ogromne podziękowania dla edukatorów, którzy poświecili nam swój czas i pokazali tyle niesamowitych rzeczy! Do zobaczenia jak najszybciej!