Drodzy uczniowie! Środa (2 września) jest dniem adaptacyjno-organizacyjnym. Co to oznacza? To oznacza, że w tym dniu uczniowie spotykają się wyłącznie ze swoimi wychowawcami. Na zajęciach będą poruszane kwestie organizacji i pracy szkoły, zajęć dydaktycznych oraz zostaną omówione wszelkie wytyczne Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Uczniowie klas starszych wchodzą tylko głównym wejściem, natomiast uczniowie klas I-III wchodzą wejściem bocznym. W tym dniu zajęcia będą trwać tylko 3 godziny lekcyjne (8:00-10:30). Spotykamy się w tych samych salach, jak na rozpoczęciu roku.

UWAGA RODZICE KLAS PIERWSZYCH !
2 września o godzinie 15:00 w sali gimnastycznej (2 piętro -> wejście boczne) odbędzie się zebranie z rodzicami. Wszyscy wchodzący na teren szkoły będą zobowiązani do dezynfekcji rąk, zakrycia nosa i ust oraz do zachowania dystansu społecznego. Uprzejmie prosimy, aby na rozpoczęcie roku szkolnego (w ostateczności na zabranie) przygotować swój adres e-mail. Jeżeli, ktoś z Państwa takiego adresu nie posiada, prosimy o utworzenie go do tego czasu. Na zebranie zabieramy swój długopis. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z wychowawcą klasy dzwoniąc na szkolny numer tel: 89 526 45 56.